Hakkımızda

GlosyyApp 2014 senesinden bu yana Dijital ortamda firma ve şahıslara hizmet vermektedir.  Firmanız için büyük bir Ürün Kataloğu ya da küçük bir Broşür, mobil uyumlu dinamik bir Web Sitesi ya da ürünlerinizi satabileceğiniz bir E-Ticaret Sitesi, kurumunuzu anlatan bir Kurumsal Dergi ya da markanızı anlatan bir Logo Tasarımı, tüm bunlar ve daha fazlasını sizlere sunmaktayız.  ”En iyisi olana dek yola devam” Mottosu ile sahneye çıkmaya hazır hale getirene dek markanızın yanındayız.

Globelleşme adımlarını doğru atarak sektörel varlığını uzun süre devam ettirmeyi hedefleyen GlosyApp bünyesinde;

Küçük, Orta Ölçekli ve Büyük Ölçekli İşletmelerin; Mümkün Olduğunu Düşündüklerinin Ötesinde Büyümelerine Yardımcı Oluyoruz!  

GlosyApp | Vizyon & Misyon 

Sonuçlara Odaklanmak
Müşterilerimiz bize çok güveniyor. Ve bunu hafife almıyoruz. Bu nedenle yaptığımız tek şey, sonuç verdiğimizden emin olmaya odaklanmaktır. Çalışmalarımız sadece vizyonlarını yerine getirmekle kalmayıp aynı zamanda beklentilerini de aştığında müşterilerimizin tepkilerini görmekten daha büyük bir ödül olduğunu düşünmüyoruz. Bu yüzden her gün yaptığımız şeyi yapmayı seviyoruz.

Tam Dürüstlük
Çok çalışıyoruz ve iş kararlarımıza güveniyoruz ama aynı zamanda insanız. Bir şeyleri doğru yapmadığımız zamanlar olacak. Buradaki durumu tolore edebilecek yetkinliğimize ve müşterilerimize karşı her zaman dürüst oluşumuza güvenmekteyiz.  Bir şey çalışmıyorsa, onu ilk ortaya çıkaran biz olacağız. Eğer bir hata yaptıysak, onu halının altına süpürmeyeceğiz, bunun yerine sahiplenip onu çözmenin bir yolunu bulacağız. Çünkü dürüstlük güven oluşturur ve güven olmadan gerçek bir ilişki kurulamaz. Şeffaflığa ve hesap verebilirliğe inanıyoruz.

Takım halinde çalışmak   

“Hızlı gitmek için yalnız git. Uzaklara gitmek için birlikte gidin.”

Bu her zaman bizim çalışma şeklimiz olmuştur. Benzersiz, ancak birbirini tamamlayan beceri ve deneyimlere sahip farklı bireylerden oluşan bir ekibiz. Ekibimiz, bu birleşik beceri seti sayesinde, müşterilerimizin en büyük engellerini aşmalarına ve en zorlu ticari büyüme zorluklarını çözmelerine yardımcı olabilir.

Daima Yenilik Yapın
Dijital pazarlama, insanlık tarihinin en dinamik ve hızlı tempolu endüstrilerinden biridir. Sadece oyunun nasıl oynandığını anlamak yeterli değil, nasıl sürekli değiştiğine hazırlıklı olun. İnovasyon olmadan günümüz pazarında rekabet edemezsiniz. Ekip, sürekli değişen bu ortamda öğrenmeye ve büyümeye bolca zaman ayırıyor.

Müşterilerimize Kararlıyız
Müşterilerimiz olmadan işimiz olmaz. Basit ifadeyle. Kendimizi hizmet sağlayıcılar olarak değil, müşterilerimizin işlerinde kazanılmış ortaklar olarak görüyoruz. Her iki tarafın da itibarı ve geçim kaynakları tehlikede ve biz bunu ciddiye alıyoruz. Müşterilerimize saygılı davranmak ve onların çıkarları doğrultusunda hareket etmek, bağlı olduğumuz temel değerler arasındadır.

Sıkı çalış sıkı oyna
Biz burada Yoldaş olarak gerçekten bir aileyiz. Birlikte çok çalışıyoruz ve birlikte çok oynuyoruz, genellikle faaliyetler ve yaşam döngüsü olayları için bir araya geliyoruz. Birbirimizin çıkarlarını önemsiyoruz ve birbirimizi desteklemek ve yükseltmek için oradayız. Bu felsefeyi müşterilerimize nasıl davrandığımıza taşıyoruz.

Markaları daha iyi bir site yapmak
Kabul edelim, ilk izlenim önemlidir. Web siteniz hedef kitlenizi şaşırtmak için bir fırsat, o halde neden kötü tasarımla boşa harcayasınız ki? Markalar, yaratıcı konfor alanlarının ötesine geçecek kadar cesur olduklarında yeni kitle ve müşterileri kazanırlar.

Sonuç?  Büyük şirketler büyümeye ve kârlarını en üst düzeye çıkarmaya devam ederken, küçük işletmeler pazar paylarını korumak ve büyütmek için mücadele ediyor. Biz öyle değiliz… Tutkumuz ve uzmanlığımız, daha küçük kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış birinci sınıf pazarlama çözümleri sunmakta yatmaktadır. Çözümlerimizin binlerce kişinin hayatını olumlu yönde etkilediğini bilmek, bizi her sabah uyandıran şeydir.